Призи, сувеніри, виготовлення та продаж

Наша компанія є доскональним виробником призів.

Призами є винагороди, які вручаються конкретній особі за конкретні звершення, перемоги, тріумф та плоди праці. Ними можна відзначити її досягнення у певній сфері діяльності, її кваліфікацію, вміння та рівень майстерності.

Корпоративний бізнес призТакож займаємося виробництвом призів на індивідуальне замовлення. Ми можемо виготовити нагороду на ваш смак, враховуючи ваші вподобання до дрібниць. Якщо ви бажаєте отримати дійсно жаданий результат – обирайте нас. Команда професіоналів прийде вам на допомогу в особі менеджера, який  надасть спочатку консультаційну послугу, а потім проконтролює створення продукту до його передачі на руки.

Металевий сувенірОкрему увагу хотілося б приділити корпоративним бізнес сувенірам та рекламним призам. Нашій компанії є що запропонувати в даному направленні. Ви можете вибрати який забажаєте матеріал для їх створення та елементи для їх оздоблення. Корпоративні бізнес сувеніри користуються широким попитом в різних напрямках, адже є різнобічними. Якщо вам потрібно оформити чудовий рекламний приз – наші спеціалісти те, що вам потрібно.  Ми гарантуємо створення унікальних виробів. Тому маємо досить широкий спектр матеріалів з яких ви зможете вибрати потрібний вам варіант. А саме, це вироби з: металу, скла, кришталю, акрилові призи, призи з каменю та дерева.

Призи та сувеніри з металу мають особливу варіацію кольорів. Ця справа потребує особливого підходу, тим більше якщо продукція виготовляється на замовлення. Враховуючі всі ваші побажання бригада фахівців докладе якомога більше зусиль для створення чогось нового та прекрасного.

Призи та сувеніри зі скла та кришталю зачарують вас своєю красою та неповторністю. Адже це дійсно виняткові вироби, які підійдуть для будь-якої сфери діяльності. Також це може бути фігурна робота, яка виступить в якості символіки для певної компанії чи її працівника.

Акрилові призи та сувеніри є досить багатогранними. Тому, що їх можна використовувати у якості як корпоративних, спортивних так і промо сувенірів.

Також користуються попитом дерев’яні призи та призи з каменю. Вони мають солідний вигляд та виготовляються частіше для вручення на церемоніях нагородження. 

Завдяки нашим технологіям команда професіоналів, вже напрацювавши неабияке вміння, із задоволенням вам допоможе.