Призи на замовлення

Металевий приз з нанесенням.У цій статті  знайдете інформацію про призи, технології їх виготовлення і про те, як їх правильно замовити. Призи на замовлення виготовляються з самих різних матеріалів. Такими матеріалами можуть бути метал, скло, дерево та інші. При виробництві дерев'яних призів і сувенірів допустимо комбінування частин. Для того, щоб такий виріб придбало ексклюзивний вид, в процесі виготовлення додають різні елементи галантерейної групи, натуральні і природні частинки. Дерев'яні призи на замовлення можуть покриватися лаками, для естетичності зовнішнього вигляду і захисної функції.

Найбільш практичними і довгостроковими в застосуванні є призи і сувеніри з каменю. Камінь, як такої, асоціюється з надійністю і часто фігурує в народних прислів'ях як порівняння з чимось постійним і незмінним. Якщо перед вами поставлено завдання вручити приз або просто порадувати чим - то оригінальним і гламурним витончену натуру, то вам як не можна краще підійде продукція, виготовлена ​​з використанням каменів Swarovski. Наші фахівці дуже багатогранні і широко профільні майстра, тому всі ваші задуми і фантазії з приводу замовлення неодмінно втіляться з максимальною точністю.

Металевий приз Терка.Існує такий різновид призовий продукції як скляна стела. Це виріб має дивовижно витончений зовнішній вигляд. Нанести логотип або напис можна по-різному, із зображенням характерного малюнка як зовні, так і всередині певної ємності. Для скляних стел використовують барвисте і безбарвне покриття. Найпопулярнішими серед всіляких технологій виготовлення призів є наступні: хімічна гравірування і лиття.

Перша технологія - досить відомий термін навіть серед людей, не мають відношення до виробництва сувенірної продукції. В основному Скляні і кришталеві призи.має місце такий метод, коли замовляють металеві призи. У процесі використовують переважно різні марки латуні. Виробництво не займе багато часу і не здасться покупцеві витратним, якщо мова йде про дрібних і середніх тиражах. Мінімальна товщина контурів, що наноситься на металевий приз зображення або тексту може становити 0,15 мм, Завдяки чому допустимо зображення найвишуканіших і складних орнаментів. Зображення, логотипи і написи відображаються на металі фотографічним методом. Потім за допомогою спеціальних розчинів відбувається витравлювання заглиблень, відповідних необхідному малюнку. В кінці процесу виготовлення від основної пластини з уже готовим малюнком відсікають зайвий матеріал, ніж надають остаточну форму вже готовому призу. Ви зможете в найкоротші терміни і за самою об'єктивною в Києві ціною отримати своє замовлення.

Друга найбільш часто вживана технологія виготовлення - лиття. На початку процесу вирізують точну модель планованого вироби, з якої виготовляють форми для лиття з речовини, за консистенцією нагадує гіпс. У утворилися форми заливають металевий сплав. Після того, як оформлений застиглий металевий сплав застигає, його виймають з форми і піддають ручної остаточному доопрацюванні. Така технологія виготовлення досить трудомістка і витратна. Але ціни на призи, виконані за допомогою лиття, виправдані розкішшю і багатством зовнішнього вигляду готової продукції.

Самі ексклюзивні і оригінальні призи в Києві з відмінними пропозиціями лише у нас.