Виготовлення призів і сувенірів

Приз металевий БуратіноСьогодні багатьох хвилює тема про те, як відбувається виготовлення призів та сувенірів, оскільки потреба в таких виробах постійно зростає. Підібрати для певної людини сувенір або подарунок не є проблемою, оскільки їх існує необмежена кількість на будь-який, як кажуть, смак і колір. 

Найбільшою популярністю користуються подарунки з такого матеріалу, як скло, дерево або метал. Купити сувеніри, наприклад, для чоловіка краще всього металеві, такий подарунок виявиться гідним, бо він символізуватиме стабільність, владу і силу, властиві кожному представнику сильної половини суспільства.

Потрібно відзначити, що виробництво призів металевих, є трудомістким процесом. Так, можна виготовити, наприклад, сувенір для боксера - статуетку сильного чоловіка, металеву медаль та інші. Такий подарунок може прийти на допомогу в будь-якій ситуації, так як підходить для всіх людей, котрі домоглися певних успіхів.

Жінці ж краще купити сувеніри скляні або кришталеві. Вони символізують витонченість і мудрість.

Виготовлення сувенірів зі скла вимагає уважності та великого досвіду майстрів, тому що в цьому випадку застосовується крихка сировина. Але скляні подарунки мають гарний зовнішній вигляд, їх приємно дарувати, а також спостерігати за тим, як їх вручають в якості призу за будь-які досягнення.

Виготовлення призів та сувенірів з акрилу передбачає використання пластикових підставок і акрилового скла. Переваги таких предметів в тому, що вони не схильні до впливу хімікатів, природних умов, бактерій, мають низьку вагу і високу стійкість до ударів. На таких подарунках можна робити лазерне гравіювання, що додасть їм унікальності та неповторності. Крім того, купуючи сувеніри на замовлення, можна вносити свої пропозиції та побажання. Так, часто використовують елементи декору з каменю або пластику при їх конструюванні.

Таким чином, не складає труднощів підібрати для кожної людини будь-який оригінальний і незабутній презент.

Приз металевий КлоунПотрібно сказати, що виробництво сувенірів дає можливість людині самій обрати яке-небудь зображення або фотографію, яке надалі буде нанесене на предмет. Так, в процесі виготовлення призів з металу на предметах відображається деяка інформація. А на предмети зі скла наноситься гравіювання. Тому вибираючи сувеніри на замовлення, можна створити, наприклад, чашку з логотипом фірми або з іншою інформацією.

У разі виникнення необхідності придбання подарунків до конкретного заходу, можна буде купити призи оптом. При цьому якщо вони будуть випускатися великим тиражем, це дозволить заощадити на їх ціні, так як в цьому випадку будуть діяти знижки.

Виробництво сувенірів допускає використання такої сировини і технологій, які здатні максимально передати основну ідею замовника.

У тому випадку, коли потрібно, щоб виготовлення бізнес сувенірів та їх розподіл дало позитивний результат, потрібно знати, який продукт замовляється, які завдання перед ним ставляться, який буде застосовуватися метод нанесення логотипу. Останній, у свою чергу, залежить від використаної сировини, умов і тривалості його використання, а також від його вартості. Але необхідно мати на увазі, що виробництво призів дає можливість наносити на один і той, же предмет зображення багатьма способами.

Розглянемо, як відбувається виготовлення призів та сувенірів, які для цього використовуються техніки і прийоми.

1. Деколь

Деколь являє собою метод нанесення малюнка за правилом переводки. Так, картинка роздруковується на папері, покритого спеціальною речовиною, потім полотно розмочується водою і переноситься на кераміку або скло. Виготовлення призів і сувенірів таким способом передбачає їх подальше випалення в печі. Фарба впроваджується в шар виробу, даючи якісний малюнок з великим терміном використання.

Даний метод широко застосовується при нанесенні логотипів на чарки, чашки, тарілки та інші предмети побуту.

2. Механічне гравірування

Приз металевий Золотий КлючикЦя техніка використовується в тому випадку, якщо необхідно зробити вивіски або таблички з дерева, металу, пластику або шкіри.

Продаж сувенірів такого роду досить популярний, оскільки дані товари користуються попитом. Малюнок при цьому не стирається, має однорідний колір, який залежить від використаної сировини.

3. Лазерне гравірування

Ця технологія полягає в тому, що за допомогою лазера змінюється структура поверхні металевого або дерев'яного предмету. Однак даний метод має один недолік: не можна нанести кольорове зображення, воно виходить тільки металевим або чорним кольором, залежно від використання чорніння. Іноді призи, ціна яких порівняно невисока, можуть бути зі шкіри або шкірозамінника.

3. Шовкографія

Використовується для нанесення малюнка на тканинну основу, поліетилен. Спочатку роблять трафарет на різні кольори, які будуть використовуватися. Виготовлення сувенірів на замовлення - за цим методом припускають нанесення люмінесцентної фарби через трафарет на основу, створюючи об'ємні малюнки.

4. Тампонний друк

Полягає в перенесенні зображення на основу за допомогою тампона. Він вбирає в себе фарбу з кліше, де засвічений малюнок, а потім цей малюнок переноситься на основу з пластику. Розчинники, що містяться у фарбах, роз'їдають поверхню пластику і вбираються в нього. Продаж сувенірів, виготовлених за цією технологією, досить поширений, оскільки зображення виходить високоякісним.

5. Термоперенос

Даний метод схожий з деколем. Виготовлення рекламних сувенірів починається з того, що малюнок наноситься на папір особливими фарбами, під впливом високої температури і тиском у пресі, він переноситься на поверхню предмета. Найчастіше метод використовується при створенні бейсболок або кепок.

Приз металевий Три ведмедя6. Сублімація

Виготовлення призів і сувенірів починається з нанесення малюнка або фотографії з сублімації паперу на тканинну основу. При цьому волокна виробу фарбуються.

7. Вальцювання

Цим методом створюються різні значки зі шпильками. Такі призи на замовлення мають невисоку вартість і випускаються за короткий проміжок часу великими партіями. Тому, можна купити оптом сувеніри такого роду. Потрібно тут відзначити, що малюнки на них мають фотографічну якість.

8. Матування

Сувеніри, ціна яких невисока, зроблені за цим методом матимуть більшу стійкість до зношування, а також матовий колір. Застосовується технологія для створення скляних призів. Так, на їх поверхню наноситься хімічний реагент, в результаті чого створюється зображення.

9. Вишивка

Купити призи з вишивкою можна практично скрізь. Цей метод дозволяє наносити малюнок на м'які тканини, шкіру і кожзам. При цьому продукція не зношується. Кількість кольорів, що використовуються для вишивки ниток, необмежена. Замовити сувеніри з вишивкою можна в будь-який час, і вже за короткий проміжок часу з'являться цікаві предмети.

10. Тиснення

Ця технологія дає можливість переносити малюнок на дерево, шкіру або шкірозамінник. Поверхня предмета, в результаті нагрівання, змінює свій рельєф, так як закріплений у пресі кліше торкається до поверхні використовуваного матеріалу. Також в цій технології часто використовується фольга, яка при нагріванні розплавляється, залишаючи металевий відбиток. Таким методом виготовляють такі призи на замовлення, як, блокноти, візитки, щоденники та інше.

Таким чином, виготовлення призів та сувенірів на сьогоднішній день є процесом поширеним, оскільки готові вироби постійно користуються попитом. Технології, що використовуються для створення малюнків на предметах з різних матеріалів, досить різноманітні, але всі вони практичні. Тому мають високі оцінки і використовуються багатьма компаніями, що займаються цією непростою справою. Готова продукція надходить до нас в різному вигляді, починаючи з чашок і закінчуючи металевими або акриловими статуетками. У всякому разі, яку технологію застосовувати, залежить від особистісних переваг, а також матеріального стану замовника. Але всі ці призи та сувеніри довговічні, тому будуть радувати своїх власників не один рік, і не одне десятиліття, нагадуючи про минулі перемоги і досягнення.

09.10.2013                                                                                                                                 Т.М.