Призи та сувеніри

Призи з гравіюванням Зірка ОрловихУ цій статті ми хочемо ознайомити Вас з інформацією про призи і сувеніри, а також з їх різновидами. Крім того, можна дізнатися з цієї статті про те, які вироби вигідніше замовити оптом, і які вироби краще придбати маленькими тиражами. До їх різновидів відносяться металеві призи та сувеніри, кришталеві, скляні, гравірування вироби, скляні сувеніри з нанесенням різноманітних зображень і написів. Для нагородження спортсменів найчастіше виготовляють під замовлення кубки, з нанесенням характерних для окремо взятого виду спорту зображень чи опуклих елементів декору, а також написів.

Кришталеві призи - один з найбільш витончених видів сувенірних виробів. Наші фахівці мають величезний досвід роботи з такими замовленнями, тому, якщо потрібно придбати найякісніші та красиві призи та сувеніри в Києві до чітко обумовленої дати, то звертайтеся до нас.

Ще один вид призів і сувенірів - скляна продукція. У даному випадку цілком допустимо застосування гравіювання. Замовлення на скляні призи та сувеніри надходять з боку представників самих різних сфер діяльності, а також від фізичних осіб. Виробництво не є трудомістким, а ціни аніскільки не здадуться завищеними ні на опт, ні на одиничні замовлення.

Гравірування призів і сувенірів застосовна, залежно від побажань клієнта, практично до всіх видів матеріалу. Обов'язково звертайтеся до нас з оптовими та індивідуальними замовленнями. Найкращі пропозиції в Києві тільки у нас!

Іноді трапляється так, що керівник компанії ніяк не може налагодити теплі та дружні відносини у своєму колективі. Природно, що така ситуація згубно позначається на працездатності співробітників, і, як наслідок, на продуктивності праці.

Чи є спосіб змінити ситуацію? Звичайно. Можна замовити сувеніри для співробітників компанії, однак тут доведеться трохи викластися. Якщо керівництво компанії налаштоване на довгу і успішну роботу, то можна сміливо запропонувати йому таку ідею. Варто зіслатися на досвід західних колег, які вже щосили використовують подібні методи, що дозволяють згуртувати колектив і підняти продуктивність праці кожного із співробітників.

Якщо в компанії не прийнято організовувати корпоративні вечірки, то варто винести це питання на розгляд. Нічого так не надихає колег, як спільний відпочинок. Природно, що на подібному вечорі розміщувати алкоголь не рекомендується.

А тепер підходимо до суті нашої проблеми: як мотивувати працівника на хорошу роботу? Корпоративи, можливість іноді поспілкуватися з колегами - це все добре. Але є і ще один варіант - корпоративні подарунки співробітникам. Цікава ідея? Для її реалізації просто потрібно закупити різні подарунки, які потім обов'язково знайдуть своїх володарів.

Приз металевий Три ведмедяОтже, призи можна використовувати в якості нагороди. Такий простий подарунок, як тижневик, або ручка, можуть стати відмінним стимулом більше і краще працювати. Корпоративні сувеніри такого плану можуть бути дійсно різноманітні, а їх вартість і розмір будуть залежати від досягнень співробітника. Так, наприклад, за своєчасну здачу звіту можна презентувати цілий подарунковий набір, який включає в себе кулькову ручку і ролер. Начебто призи незначні, але співробітнику компанії буде дуже приємно отримати його, і наступного разу йому вже буде досить складно не виправдати очікування керівництва.

У цілому, найкращим співробітникам можна дарувати призи раз на тиждень, за підсумками робочих буднів. Причому необов'язково купувати дорогі корпоративні подарунки. Це можуть бути приємні дрібниці, благо асортимент бізнес-сувенірів досить обширний. Наприклад подарунком одного тижня для відзначилися може стати лінійка. Корисна річ, і в роботі знадобиться. І в той же час, це майже відмітний знак. Людям, у яких не буде лінійки, буде вкрай ніяково і соромно, і вони будуть прагнути наступного тижня перевершити свої результати, щоб отримати довгоочікувані призи. Бути поза колективом мало кому захочеться.

Для людей, що палять сувеніром може стати запальничка, особливо, якщо замовити їх з логотипом вашої компанії. До речі, це також гарний варіант для ділових компаньйонів. Корпоративні подарунки, бізнес сувеніри - незамінна річ, якщо ви шукайте нових партнерів.

По-перше, невеликий блокнот, запальничка, або навіть ручка справлять на співрозмовника приємне враження. А це вже практично половина успіху. Друга буде залежати від ваших ділових якостей та вміння вести бесіду.

По-друге, якщо розмістити на сувеніри контактні дані своєї компанії, то можна бути впевненими, що співрозмовник, бачачи сувенір (а для цього треба дарувати щось функціональне), все частіше буде замислюватися про переваги співпраці з вами.

Також такі рекламні сувеніри можна поширювати і серед потенційних клієнтів. Яким можна дарувати на пам'ять невелику візитницю, і вони будуть зацікавлені, щоб прийти до вас знову. Це ж стосується і подарунків для постійних клієнтів. Уявіть собі, що людина приходить до вас не вперше, і завжди замовляє у вас продукцію або послуги. Природно, йому лестить, що ви ввічливо його приймаєте. 

Сувеніри з нанесенням ЗемляЩе один варіант використання рекламних сувенірів - познайомити з вашою компанією якомога більшу кількість людей. З часом, ваш логотип стане більш впізнаваним, і все більше людей почнуть цікавитися запропонованими вами послугами або товарами. Більшість підприємців зупиняються на випуску щоденників зі своїм логотипом, а також акрилові сувеніри: брелоків, магнітів, підставок. Але безсумнівним лідером в такому випадку є звичайна кулькова ручка. Вона необхідна всім і завжди, так що потенційний клієнт день за днем ​​буде згадувати про вас. Зрештою, він не впорається зі спокусою, і в результаті може зацікавитися вашою продукцією. Бізнес подарунки, сувеніри - це дієвий спосіб реклами послуг, який широко використовується навіть невеликими компаніями. До того ж він ще й досить економічний, оскільки кулькова ручка прийнятна за ціною, особливо, якщо робити оптовий замовлення.

Для особливих клієнтів і ділових партнерів зовсім необов'язково купувати рядові бізнес сувеніри, подарунки. Так як дарують їх рідко і в особливих випадках, можна витратити трохи більше і заглянути у віп-розділ. Там представлені сувеніри про Київ, гідні високих гостей і здатні підкреслити цінність вашої співпраці. Тим більше, що на дорогі шкіряні аксесуари тепер можна нанести тиснення з логотипом вашої компанії.

Шкіряні сувеніри - це показник того, що ви цінуєте вашого партнера або постійного клієнта, оскільки вони дійсно дорого коштують, і вважаються показниками високого статусу свого власника.

Більшість компаній роблять замовлення на подарунки, бізнес сувеніри перед будь-яким святом чи важливою подією: на Новий рік, корпоратив, ювілей фірми або презентацію. До вибору подарунків для клієнтів і співробітників фірми слід підходити відповідально. Найкраще включити в штат компанії співробітника, який буде відповідати за це питання. Адже в цій справі є свої тонкощі, не знаючи яких ви потрапите в скрутне становище. При виборі бізнес сувенірів, подарунків для клієнтів компанії зверніть увагу на їх якість. Не варто здійснювати замовлення по каталогу, не бачачи товару перед своїми очима. На фото будь-які призи виглядають вельми привабливо, але в реальності їх якість залишає бажати кращого. Для ділових партнерів варто замовити корпоративні сувеніри, бізнес подарунки європейського рівня, адже від них неабиякою мірою залежить імідж вашої фірми.

Кришталеві сувеніриЗазвичай вартість бізнес сувенірів і корпоративних подарунків складається з вартості послуг з розробки дизайну, ціни самого предмету і нанесення на нього зображення. При цьому зовсім необов'язково здійснювати замовлення в одній фірмі. Придбати сувеніри оптом ви можете у перевірених постачальників, а розробку логотипу довірити дизайнерської групі, з якою ви постійно працюєте. А от для нанесення зображення на предмет краще звернутися в компанію, що спеціалізується на різних видах гравіювання і друку.

Ось так корпоративні подарунки, сувеніри та призи можуть сприяти підняттю іміджу компанії, пошуку нових клієнтів і партнерів. Це цікавий і, головне, дуже ефективний спосіб реклами, яким дуже часто і зовсім дарма нехтують. Більше того, якщо підійти креативно до цього питання, то бізнес-сувеніри допоможуть вам підвищити продуктивність праці своїх співробітників, мотивувати їх на успішну і плідну роботу, адже кожна компанія складається з людей, і не варто цього забувати.

09.10.2013                                                                                                                                 Т.М.