ПРИЗИ З ДЕРЕВА СКЛЯНІ ПРИЗИ

Сувеніри із скла, а також призи, можна сказати, що є одними, з найпопулярніших і поширеніших виробів. І основну роль тут грає ціна, а також те, що призи і сувеніри із скла виглядають гідно і робляться оперативно у великих кількостях на замовлення. Ще важливу роль грає в їх популярності те, що скляні сувеніри і призи можна вибрати по великому каталогу і замовити сувеніри прямо із складу, після чого залишається тільки швидко нанести потрібне зображення і нагороди можна вручати. А призи з гравіюванням - це оригінальний спосіб передати текст, логотип або інше зображення на будь-яку поверхню. Гравіювання - це додаткова послуга, яка дає можливість здійснити нанесення напису на приз, логотипу компанії і будь-якої іншої інформації. Виготовлення сувенірів із скла також може і не містити в собі нанесення логотипу, сувенір або приз може своїм зовнішнім виглядом, символізувати подію, до якої він приурочений. Продовження тексту...

Приз з дерева і металу H.O.G. Kyiv Chapter Ukraine Harley-Davidson Kyiv
 Приз з дерева і металу H.O.G. Kyiv Chapter Ukraine Harley-Davidson Kyiv
Скляний приз з УФ друком
Скляний приз з УФ друком
Скляний приз Атем
Скляний приз Атем
Скляний приз міжнародний турнір з греко-римської боротьби
Скляний приз міжнародний турнір з греко-римської боротьби
Скляний приз Glenmark
Скляний приз Glenmark
Скляний приз Infobus
Скляний приз Infobus
Скляні призи ga 225
Скляні призи ga 226
Скляні призи ga 123
Скляні призи ga 154
Скляні призи ga 067
Скляні призи ga 028
Скляний приз М47
Скляні призи ga 057
Скляні призи ga 230
Скляні призи ga 060
Скляні призи ga 077
Скляні призи ga 033
Скляні призи ga 017
Скляний приз Мерседе
12

Скляні призи, а також скляні стели популярні серед багатьох компаній різних сфер діяльності. Сувеніри з логотипами із скла найчастіше вручають за істотні досягнення в розвитку компанії, при внесенні певного вкладу в її історію або за високі продажі топ менеджерів, як оригінальні корпоративні подарунки сувеніри. Це також можуть бути призи для конкурсів або подарункові призи на пам'ять, на честь якоїсь події, як пам'ятні сувеніри і подарунки. На змаганнях їх вручають за перемоги, як спортивні призи.

Призи із скла і сувеніри, можуть, як робиться на замовлення, так і продаватися по каталогу. Якщо компанії потрібний свій незвичайний дизайн і певний зовнішній вигляд, тоді можна замовити вироби у нас по індивідуальному ескізу, а ми у свою чергу здійснимо виготовлення подарунків, сувенірів і призів із скла на замовлення. Це в основному недорогі сувеніри, подарунки або призи і їх виробництво не займе багато часу.

Продаж сувенірів, здійснюється по каталогах, де є широкий асортимент готових виробів з ціною, і де можливо купити призи і сувеніри на потрібний захід. На сувеніри ми можемо нанести гравіювання з потрібною інформацією або логотипом компанії. Вироби, представлені в цьому розділі, це і корпоративні сувеніри з логотипом, і чудові корпоративні подарунки для співробітників і клієнтів, а також оригінальні призи для різних конкурсів.

У нас можна купити призи і сувеніри оптом, і невеликою кількістю, а також замовити індивідуальне виготовлення.