Технології виготовлення призів

імічне гравіювання

Приз травлений

Технологія хімічного гравіювання - найбільш відомий метод опрацювання металевих виробів. Достоїнства цієї технології: швидкість у виготовленні та не висока ціна при дрібних і середніх накладах. Виріб містить тільки два рівні, проте при цьому з найвищою точністю передаються лінії та тексти ескізу. Найменша товщина ліній, як внутрішніх, так і тих які виступають, здатна досягати 0,15мм.

Призи і сувеніри можуть бути, як повністю виготовлені за допомогою технології травлення, так і частково, приміром, в призах і сувенірах можуть бути зроблені певні деталі або накладки.

Литво

Приз литий Богдан

Цей спосіб робить вірогідним виробництво виробів високої складності з хорошим опрацюванням дрібних елементів, оскільки ця методика застосовується в ювелірному виготовленні. Але литво - це трудомісткий, довготривалий і досить дорогий процес, особливо при великих накладах.

Скорочений опис технології: спочатку вирізується точна модель призу, потім з неї робляться форми для литва з воску, потім віск заливається спеціальною формомасою. Потім у форми заливається сплав металу, і після охолодження, вони розбираються, а готові вироби піддаються ручному доопрацюванню. При створенні важких виробів можуть використовуватися спільно різні технології, залежно від макету і побажання клієнта.

За допомогою литва виходять призи і сувеніри різної складності, в об'ємі з точною передачею щонайтонших деталей.

Фрезерування

Приз металевий - фрезеруванняПриз виготовляється на спеціальному верстаті з ЧПУ управлінням з підготовлених листів або заготівок металу.

Лазерне різання

Приз, вирізаний лазеромПриз вирізується спеціальним лазером по ескізу, вироби можуть бути тільки в площинні і збиратися з декількох деталей, деталі можуть бути гнутими.

Гравіювання

Гравіювання на призахНа скло, кришталь або акрил, може, наноситися лазерне гравіювання.

Приз - литво, хімічне гравіювання, фрезеруванняЦей приз виготовлений за допомогою технології хімічного гравіювання, литва і фрезерування, зібраний з 12 деталей.