КРИШТАЛЕВІ ПРИЗИ ТА СУВЕНІРИ

Пропонуємо продаж кришталевих призів і сувенірів по каталогу з нанесенням гравіювання або друку потрібної інформації або ескізу. Кришталеві сувеніри і призи мають високу популярність і широку сферу застосування, адже кришталь має свої переваги, а призи мають класичну форму. Кришталеві призи можуть замовляти як корпоративні подарунки клієнтам або партнерам з логотипами або емблемою компанії, або для нагородження своїх співробітників, а також як оригінальні призи і сувеніри для конкурсів та різних заходів. Їх вручають на всіляких міжнародних конкурсах, за розвиток в певному напрямі, або за свідчення добрих результатів компанії. На кришталеві призи або сувеніри, можна нанести гравіювання, а воно наноситься швидко і виглядає дуже презентабельно, що надає виробу неповторність і ще більшу красу. Продовження тексту...

Скляний приз Україна UEFA
Скляний приз Київський суднобудівний завод
Приз Олімп
Приз Отіс
Приз Отіс 1
Приз скляний 1
Приз Абботт
Приз Хамса
Приз Хюндай
Приз Сингента
Приз Зірка
Приз Зірка 2
Кришталеві призи 11
Кришталеві призи 20
Кришталеві призи 21
Кришталеві призи 42
Кришталеві призи 3
Кришталеві призи Пентагон

Кришталеві призи відмінний сувенір для того, щоб нагородити кожного хто його заслужив належним чином. Такі призи мають бездоганний зовнішній вигляд і належним чином можуть зайняти місце у вищій лізі нагород. Виготовлення сувенірів з кришталю сьогодні є украй популярним. Адже існує величезна кількість всіляких форм і видів цієї продукції. Тому підібрати презент досить легко для кожного заходу, адже вони можуть бути, як корпоративні подарунки співробітникам або як сувеніри і призи для конкурсів і різних заходів. Окремим елементом є виготовлення призів з гравіюванням .

Купити сувеніри і призи з кришталю, можна як оптом, так і в одиничному варіанті. Продаж призів і сувенірів здійснюється з офісу нашої компанії, а також все можна замовити по телефону або електронній пошті. Здійснюємо оперативну доставку в різні міста України.